» Poradna » Mobily

Vada TV

Zdravím, vlastním TV Samsung ue55j6272. Včéra mi na obraze problikaly červené svislé čáry cca 3 mm široké. Po nějaké době to přestalo a objevil se jeden svislý proužek modro-zelené barvy. Po nějaké době zmizel a teď kdyz TV zapnu, proužek tam je a po nějaké době zase zmizí. Setkal jsem se jen s tím, že proužek svítil neustále a při reklamaci prodejce vrátil peníze (jednalo se o jinou TV). Samozřejmě je pár měsíců po záruce a zajímalo by mě, jestli se blížší smrt panelu, měl někdo stejný problém, že by to nesvítilo neustále a vada se projevovala a zároveň neprojevovala?

Odpovědi na otázku

Bude se to objevovat čím dál častěji, až to zůstane trvale + se to bude rozrůstat. Oprava se nevyplatí.....

No teď jsem vykoumal, že je to vidět podle pozadí. Např. na červený barvě to je vidět pořád, takže asi pravda.