» Poradna » Ostatní

VAC

Ahoj, pokud někdo dostane VAC BAN, tak jsem myslel, že dostane ban na všechny hry chráněné VAC. Tzn. I call of duty black ops II atd ... nebo jen na:Counter-Strike: SourceHalf-Life 2: DeathmatchDay of Defeat: SourceTeam Fortress 2Jeden spoluhráč má totiž na profilu, že dostal VAC ban ... ale normálně hraje F1, Grid 2 atd ... Takže pokud někdo bude cheatovat třeba v TF2, tak dostane ban jen na ty hry, které jsem uvedl nahoře ?

Odpovědi na otázku

necheatuj a neřeš

Nikdy jsem cheat nepoužil, ani mě to nenapadlo. Jen mě to zajímá ... VAC bany se dávali totiž i na účet, teď asi ne ?

Pleteš si jablka a hrušky, VAC ochrana se vztahuje pouze na hry od Valve (Team fortress, HL2 deathmatch, CS, ... ) . Grid 2 a F1 jsou od jiných autorů. A CoD black Ops II má zase svoje ochrany. To by museli spoluhráčovi bloknout kompletně steam účet, pokud má na něm všechny výše uvedené hry aby si už nemohl zahrát.

Aha, takže to chápu dobře tak, že když cheatoval v tf2, tak má blok na:Counter-StrikeHalf-Life 2: DeathmatchDay of Defeat: SourceTeam Fortress 2 ?A např. Rust hrát může ? Já žil v domění, že ban dostane na všechny hry.

Ani to první tvrzení nemusí vždy platit, VAC Ban se dává většinou pouze na server, kde hráč hraje, ale hru mu to plně zablokovat nemůže.

Nesouhlasím mě zablokovali celou hru a to jsem žádný cheat neměl jen jsem byl na serveru s vypnutym PvP typek me nezabil označil za cheatera a už jsem mel ban je řeč o rust mužů si vůbec někde stěžovat ???

Hele mám problém.Já jsem normálně zapl ráno TF2 a když jsem se chtěl připojit na servery tak mě to psloe mám VAC ban za cheaty ale při tom sem nikdy neměl.Co mám dělat prosím pomožte.

tohle je co ja si ted du na TF2 a najednou VAC ban co se stalo ze proste mam cheaty me napsalo ale co a ako vzdyt ja sem v zivote nepouzil cheat co to je ?

Nevíte co dělat pri vacbanu da se odstraní ta hra z knihovny a pak opět koupit