» Poradna » Programy

V Uplay se mi nezobrazila koupená hra

Zdravím. Mám takový problém, koupil jsem hru Assassins Creed 4 Black Flag Season Pass na key4you.cz, načež jsem stáhl aplikaci uplay, vytvořil nový účet a aktivoval hru. Jenže hra v mojí knihovně prostě není a když ji chci aktivovat znovu, napíše to, že je již aktivovaná, i přesto, že jí tam nemám. Neví někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Projdi si celý postup ještě jednou a určitě najdeš kde děláš chybu.

Ahoj když si ji aktivoval napsalo blahopřejeme získal jste bla,bla,bla ???nemáš ji ve skrytých ? Ale je možnost že si přišel o prachy i hru,,před nedávnem taky jeden kámoš na key4you.cz koupil Division a nemá ani hru ani prachy, dost těžko se to dokazuje už jenom proto že v obchodě řeknou že bylo všechno v pohodě,, klasika...Proč myslíš že lidi proplácejí za krabice a vyhlášené obchody ,,,

Teď jsem zjistil, že je chyba na mojí straně, protože jsem byl v domnění, že jsem si koupil hru + dlc, jenže já koupil jen dlc. :D

Jasně. Napiš ji na podporu. Oni ti poradí. PrasatkoPee