» Poradna » Web a internet

V prohlížeči 'seznam' se zprávy otevírají na nové kartě

Dobrý den, mám takový problém. Když si chci na seznam.cz přečíst nějakou zprávu tak se mi po kliknutí automaticky otevře v novém okně. Dřív to nedělalo ale teď jen zavírám okna jako pitomec, neví někdo co stím ??

Odpovědi na otázku

Není na tom nic divného, prostě seznam to tak má nastavené. Když tvoříš web, tak můžeš nastavit u každého odkazu, jestli se má otevřít ve stejném nebo novém okně. Nemůžeš s tím nic dělat.

Dělat se s tím něco dá. Například ve Firefoxu přes about:config nastavit browser.link.open_newwindow na 1 V Seznamu asi někdo upadl při narození z porodního stolu na hlavičku, protože takovou otravnou funkci, jako je otvírání článků do nového panelu, nevymyslí nikdo normální.

Dělá se to takhle všem, tak nenaříkej.