» Poradna » Web a internet

V prohlížeči Google chrome mě nejdou videa píše to plugin se nepodařilo najít

V prohlížeči Google Chrome některé video mi nejde spustit píše to plugin se nepodařilo najít Flash-Player mám nainstalovaný v jiných prohlížečích to jde poraďte díky

Odpovědi na otázku

Flash v chrome asi nie je. Nainštaluj. Ak ide o jutube, prepni na html5

Pluding tam je je i aktualizovaný dříve to fungovalo Zmizela mě ikona na ploše ve win 10 tak jsem to odinstaloval a znova nainstaloval a nejde to

U her na př.Scarab solitare nebo Bouble shoter mi to píše,že pluigin adobe flash player je blokován.Jak z toho ven?Možná že jsem si to zavinila sama.