» Poradna » Ostatní

V Poradně najetí kurzoru na info

V Poradně po najetí kurzoru na info se vždy objevil text s dotazem,nyní se mě zobrazí jen"info"bez textu.Ukáže se to i u Vám,nebo jenom mě a mám pátrat po příčině?

Odpovědi na otázku

Ad Blokuješ?

Ano,ale blokoval jsem i předtím a nebyl problém.Zkusím ho vypnout

Používám GoogleChrome

Tak i po odinstal. ADB to neukazuje text

Již to je v pořádku a po nové instal.ABP je vše OK

Mam posledny Firefox, ad.lock vypnuty a tiez mi to robi. Ale staci ked dam znova nacitat stranku a na druhy krat to uz ide.

Celé zive.cz je poslední dobou nějaké divné. Na českém Easy-listu již mají problém s blokací reklamy (jako kdyby při zaznamenání, že uživatel používá doplněk pro blokaci reklam, na celém webu přestal fungovat jakýkoliv javascript včetně rozkliknutí odpovědí v diskuzích pod články ) . Už nefunguje ani přidávání emotikonů, pokud zapnu právě onen doplněk pro blokaci reklam.Takže milé živě, již jste mne donutili Váš web přidat do výjimek v blokování reklam (konkurence sice je, ale kvůli této poradně a tazatelům nehodlám nikam přecházet) , jelikož web je s blokací téměř nepoužitelný . A neříkejte, že jste nic neprovedli, když jsem po debatě na easy-listu zjistil, že oni ořezali blokaci téměř na úplné minimum (klávesovou zkratkou „ctrlv + shift + v“ jsem si toto ověřil) a web je čím dál více nepřístupnější, když si ani nemohu rozkliknout galerii, odpovědi v diskuzích, nevidím ankety, atd. atd. .

vsak se vyjadrili v jistem tematu k doplnku ve stylu - vice lidi, vice reklam a komu se to nelibi, at si nestezuje a jde pripadne jinam, problem je na jeho strane, ne zde.

pár dní jsem zkoušel zive se zakázanými obrázky a je to řešení (+ k tomu nemít flash)

Stačí, aby inkriminovaný text na který klepeš, byl blízko okraje okna. Pak uvidíš jen enec.