» Poradna » Notebooky

V neodeslané poště mi zmizel dopis (v rozpr.poště 2 strany).je někde uložený ?

Při psaní dopisu,který jsem si pak ukládal v rozpracované poště, jsem po napsání poslední položky omylem zmáčkl asi strl-shift a bohužel zůstala pouze bílá stránka. E-mail ještě neměl adresáty, zůstal pouze název souboru. Nenašel jsem ho ani v jednom koši.Protože se jedná o citlivá data, potřebuji vědět, kam odešel - když neměl adresáta...

Odpovědi na otázku

Bez adresáta neodešel nikam. A jak máme vyčuchat v čem jsi to psal a kde to případně hledat??

dej někde do okénka co bylo v předmětu

A EnterNedávno jsem něco hledal zadal pár slov do okenka hledání v pc ukázalo mi stejný název 3x jedno v emailu. Ve Vistě.

vy jste jeden lepší mimoň než druhý

Musel jsem na vlak, nestihl jsem k " ve Vistě" dopsat že mi to email našlo v poštovním klientovi " Vindows Mail". Jsme mimoni z Mimoně co užKoncepty ? Marnost hledat tam, když neuložím mimo klienta je to v propadlu dějin.

Krome odeslane pošty a koše existuje i složka Koncepty, kam se takove rozepsane maily ukladaji

Z toho popisu samozřejmě nejde poznat nic, v čem jste to tvořil a co se vlastně stalo. Ale obecně vždy platí, citlivá data se rozhodně nikdy neposílají mailem. Text emailu je otevřený, je volně přístupný komukoliv, kdo má přístup ke kterémukoliv serveru "po cestě". Pokud už není zbytí a jiná cesta než email opravdu nelze použít, tak se použije nějaké šifrování, s certifikátem, nebo alespoň zaheslovaný soubor v příloze.

A co jako e-mailového klienta používáš? Webovou aplikaci (jakou), MS Outlook atd. atd...?