» Poradna » Programy

V nabídce start se nezobrazuje rozbalovací šipka pro často otvírané dokumenty

zdravím, mám v praci W7 - home edition -
když jsem si udělal novej přihlašovací účet a začal používat office jako obvykle, připnul jsem jsem si je na start panel, ale např. u Wordu se mi zobrazuji pod rozbalovací šipkou poslední otevřené a můžu si je i připnout podle používání. ale např u Excelu to nejde! vubec se nezobrazuje rozbalovací šipka.
Je to taková prkotina, ale mě to dost pomáha, když denně otvírám nějakej soubor, jestli mi rozumíte. Nevíte co stím? díky.

Odpovědi na otázku

Stačí prostě spustit aplikaci.
V menu najdeš seznam všech naposledy otevřených dokumentů: stačí klepnout.
V jednoduchosti je krása!
Druhou možností je zobrazení naposledy otevřených dokumentů v nabídce START.

Zdravím díky za odpověď.
No nevím jestli si rozumíme. Právě ta jednoduchost spočívá v tom, že kliknu jednou na start, potom najedu příslušnej program (např. MS Word) a vpravo pod malou šipkou se mi rozbalí naposledy otevřené soubory nebo připnuté, ty které často používám. Kliknu a je to. Jenze u MS Excelu se mi ta šipka nezobrazuje.(

Zdravím, taky jsem hledal, jak toto zprovoznit. Na domácím NB mám v nabídce Start (hned v úvodu) např. u Excelu, Wordu, Notepadu rozbalovací menu, kde mám poslední otevřené dokumenty tímto programem, v pracovním NB mi to chybí.Ale našel jsem ještě efektivnější řešení: staší kliknout PRAVÝM na připnutý program (eg. Excel) na liště, přesněji na hlavním panelu, a nad tím se ti rozbalí požadovaný seznam posledních dokumentů toho programu. Ušetříš tím ještě jedno kliknutí. Dobré ne? Navíc, zkus PRAVÝM kliknout na ikonu Průzkumníka na liště ... to se taky hodí.P.PS: Ale i tak by mě zajímalo, jak to v té nabídce start zapnout.