» Poradna » Mobily

V mobilu nefunguje micro usb

Zdravím mám mobil Huawei Ascend Y330 neni to nej mobil ale na net,obcas hry staci a prostě mi nejde nabít ani připojit k PC kabelem ani nabijeckou to neni zkousel jsem uz vic nabijecek ale nejde na starem Samsungu jde asi zlomeny micro usb nebo fakt nevim. Diky predem za odpovedi :)

Odpovědi na otázku

obávám se, že je to na servis - pravděpodobně ulomený usb konektor od základní desky... Kdysi se mi stalo něco podobného a bylo by to na výměnu, cena ovšem převyšovala cenu nového telefonu, tak jsem to nechal být... Jenže to byly doby vyměnitelných baterií, takže druhá baterie a externí nabíječka to jistila...