» Poradna » Programy

V jaké složce jsou uloženy moje stránky ve wordpressu?

Dobrý den, nevíte prosím v jaká je cesta ke složce s vytvořenými stránkami ve wordpressu?Potřebuji tam jednu takto vložit, pomocí pluginů to nelze udělat, protože mám omezený tarif a ta stránka je trochu objemnější.Děkuji

Odpovědi na otázku

Ja Wordpress nepouzivam, ale tipnul bych si, ze jsou ulozene v databazi.

Pokud by se tam něco přidávalo, tak jedině do složky wp-content, kterou máš rozdělenou na Themes, Plugins a Uploads. Těžko, ale zprovozníš požadovanou stránku jen tím, že jí nahraješ do složky. Tedy - ono to asi skrze přímou adresu půjde, ale asi to nebude mít nic společnýho s WordPressem.Asi by bylo jednodušší napsat, čeho chceš dosáhnout nebo, co konkrétně potřebuješ udělat.

Chci dosáhnout toho, že kopmletní stránku ve wordpressu, která visí na jedné doméně zkopírui na druhou doménu, jak jsem ale psal, když to udělám pomocí nějakého pluginu, proces se nedokončí. Zkusil jsem to teda udělat přes to FTP ale nevím jestli je to vůbec technicky možné...

Přes FTP to určitě nepujde, protože obsah stránky je zapsaný v databázi a ne "na tvrdo" v kódu konkrétního PHP souboru. Mělo by jít to vytáhnout z DB a vložit do nové DB, ale s tim by ti musel poradit někdo, kdo s tím má zkušenosti, já se v phpMyAdmin hrabu jen když kopíruju celou databázi a nic víc v tom neumím.

tak si to na obou doménách otevři v editoru Wordpressu a zkopíruj to přes schránku ne? Akorát obrázky asi budeš muset dotahat ručně, pokud nechceš aby se na tvém článku načítaly z druhé domény.

Jak myslíš zkopírovat?

Ctrl C + Ctrl V - jako když kopíruješ z Wordu do Wordu... Nebo když si z Wikipedie kopíruješ věci na domácí úkol do Wordu...

na obou doménách se přihlas do administrace webu, otevři si editaci článku a pak to zkopíruj Ctrl+C / Ctrl+V. Párkrát jsem to už dělal a dopadlo to líp, než jsem čekal.

Otestuj plugin UpdraftPlus. Jen mám pocit, že vůbec netušíš jak WP funguje a to může být problém ;)