» Poradna » Počítačové sítě

V internetové prohlížeči Chrome se špatně funguje historie

Mám takový problém v internetovém prohlížeči chrome:, když otevřu stránku s historií, tak si mi někdy (skoro jako při hodu mincí) místo ní ukáže pouze bílá plocha a tyhle věci:1. šedá linka, textové políčko, vedle něj tlačítko odeslat2. 2 tlačítka bez popisu.Když dám Obnovit stránku, tak se to opraví, ale stejně mi ta chyba vyadí. Dá se to nějak opravit?

Odpovědi na otázku

Je možné,že to způsobuje některý z doplnků.Vypni všechna "rozšíření" a uvidíš.V případě že ano,postupně je zapínej a najdi "viníka".

Takže i bez ohledu na rozšíření to blbne. A navíc někdy se ještě ukáže 3. možnost, že se k tomu, co jsem popisoval, ukáže navíc ještě (někdy) levé postraní menu (Chromium-Rozšíření-Historie-Nastavení)

Skus nejake rozsireni, na lepsi zobrazeni historie.https://chrome.google.com/webstore/search-extension...