» Poradna » Programy

V e-mailovém klientu eM Clientu Pro se email ze seznamu a gmailu nenačítá

V e-mailovém klientu eM Clientu Pro se email ze seznamu a gmailu nenačítá .Zobrazí se připojování k (zobrazení účtu emailu) selhalo. Pokud si otevřu nastavení účtu, zkontroluji hesla a vše je v pořádku tak nevím čím to je, že to nefunguje. Pokud si otevřu jednotlivé účty ve wébovém rozhraní tak se vše načte.Prosím o radu ale ne přeinstalovat eM Clienta.//Upraven titulek (mail).//

Odpovědi na otázku

Nastavení serverů a portů?

A zabezpeceni?MP

Taky :)

Asi máš něco špatně nastaveno, protože mě funguje normálně.IMAP:Host imap.gmail.comPort: 993Použít SSL/TLS na zvl.portuSMTP:smtp.gmail.com587Vynutit použití SSL/TLSXMPP:talk.google.com5223Doména: gmail.com