» Poradna » Web a internet

V domácí síti se objevil router, který vůbec nemám doma !

Dobrý večer,dnes jsem se po dlouhé době dostal k NB, který používá především přítelkyně a zjistil jsem, že v polžce síť-síťová infrastruktura přibylo zařízení, které vůbec v naší domácí síti nefiguruje ! Jedná se o nějaký wirelles router:Wireless Router TL-WR741NTzn., že teď mám v položce síťová infrastruktura svůj router + tento, který vidím poprvé. Na svém hlavním PC (na stejné síti)v síťové infrastruktuře tento router nemám..Když na položku routeru kliknu,tak chce nastavit 8 místný číselný pin uvedený na nálepce směrovače...Můžete mi prosím napsat o co se jedná ? Vůbec to nechápu..Je možné, že se přítelkyně někdy omylem chtěla připojit(připojila)na jinou wifi síť ?Díky

Odpovědi na otázku

proč omylem ? má právo na net u všech svých nabíječů !

Nepouzil nekdo na tom TP-Linku funkci QSS..?http://i4wifi.blog.cz/1010/qss-rychle-a-bezpecne

Já mám router od asusu..TPlink jsem nikdy neměl a NB je používán pouze doma...

Sousedi udělali update.

Pravdepodobne Ťa podvádza! Menší výsluch ju isto zlomí.