» Poradna » Programy

V čem kreslit elektro - schémata? Proficad je na nic.

V cem to robite vy?

Odpovědi na otázku

Kreslit můžete v libovolném vektorovém editoru, který má dostatečnou knihovnu značek a můžete si tvořit vlastní značky. Dále by měl rozumět českým fontům a umožňovat import schémat z jiného editoru / export do jiného editoru přes společné formáty dat. Tomu by v zásadě Proficad odpovídal (až na export / import, ale na tomto autor pracuje).
Obávám se, že pokud nezvládnete ani jednoduchý editor jako Proficad, pak Vám nebude vyhovovat žádný.

Teraz sa pozerám - pre Slovákov: zamente výraz "českým fontům" za "slovenským fontom" ...

My ve škole kreslíme v programu Eagle, je dobrý, ale bohužel jen anglicky.

KiCAD

Díky za tip

RUPLAN

a Eagle

Ruplan nějak nemohu najít

Já robím na pauzáku Rotringem 0,25, 0,35, 0,5, 0,7 a 1.

To musi byt zabava, kdyz s poslednim tahem prijdes na genialni zmenu layoutu

Jde o to, jestli chceš jen schema nakreslit a vytisknout na papír nebo jestli to schema má sloužit třeba jako podklad pro návrh plošného spoje, případně simulaci a ověření funkčnosti.
Doporučuji zaslat tento dotaz i do konference

hw.cz ...

A pokud to má sloužit třeba pro projektování energetických rozvodů tak sem
www.cadforum.cz

v painte

Visio 2007

hociktorý AutoCAD full verzia a + electrical desktop nadstavba ništ ??