» Poradna » Programy

V 35 minutě instalace XP vytuhne PC

Když instaluji Windows XP tak mě kousek za půlkou instalace (35 minuta) zatuhne PC. Nevím co mám dělat. Zkoušel jsem to několikrát restartovat a navázat, ale vždycky se to ve stejným místě zastaví. Zkoušel jsem zformátovat disk a nainstalovat to nanovo a ani to nepomohlo. Nevíte co to způsobilo? Je také velmi pravděpodobné, že to souvisí s důvodem proč jsem vlastně Windows XP přeinstalovával - počítač mě neprováděl akce do té doby než jsem pohl s myší. Nakonec se počítač kousl při spouštění Windows XP jak tam běžela ta housenka a tak jsem ho chtěl přeinstalovat. Prosím pomožte mi.

Odpovědi na otázku

nastav BIOS do defaultu, vytahej všechny karty kromě VGA, odpoj vše IDE kromě HDD a CDROM (pozor na to ať máš vše správně najuperováno -single|master|slave) a zkus nainstalovat a při instalaci ten disk naformátuj

pokud máš integrovanou zvukovku - vypnout v biosupokud máš usb tiskárnu - vytáhnout(to humus chce něco instalovat a rozpoznávat a ještě možná nemá ani správný driver chipsetu)

Povypínej vše integrované na desce - zvukárnu, síťovku...