» Poradna » Windows (a jiné OS)

Uživatelský účet - Windows 8.1

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o radu. Zkoušela jsem na svém účtu vytvořit účet nový, jenže nyní nevím, jak se dostanu zpět do svého původního účtu. :roll: Můj původní účet se mi v nabídce ůčtů nezobrazuje. Mám Windows 8.1. Budu vděčná za každou radu. Předem díky. A.

Odpovědi na otázku

Děkuji. Porblém je v tom, že se nechci přihlašovat bez hesla, ale potřebuju se přihlásit na svůj starý účet, který nemůžu nikde najít :/

mám jen jeden, tak nemůžu kontrolovat, ale jak máš tu přihlašovací obrazovku, tak tam je někde šipka zpět. tam už bys další účet vidět měla

No je tam další účet, s mým mailem, jak jsem se na to snažila dostat, asi jsem vytvořila další, protože na něm nejsou žádné moje soubory ani nastavení, shoduje se jen mail a pozadí plochy..

Toto je pouze nápověda a zároveň test jak vážně je dotaz myšlen.Přece stačí trochu číst a návod je tam jasně popsán.

PC se dostane tam, kam potřebuji. Ale: Nejsou tam nastavení, různé aplikace, uložení hesla, soubory.. prostě nic..

Je zcela evidentní,že si nerozumíme.Hesla mají být přinejmenším zapsaná,pokud už člověk neovládá pamět(ale i tak to není na škodu).