» Poradna » Programy

Uživatelský profil ve W2000

 |   | 

Na novém PC s uvažováním výběru z několika oper.systémů jsem narazil už s tím prvním (nejstarší kvůli boot manageru). Pokud jsem jako administrátor, je vše v pořádku včetně práce v síti s jiným PC (W_XP-home). Pokud ovšem vytvořím nový uživatelský účet a zařadím jej do skupiny power user, nastane problém. Jakmile se odhlásím a zadám nové jméno a heslo, dostanu hlášení že mne systém nemůže přihlásit, protože nelze načíst můj profil (pro toho nového uživatele). A doporučení obrátit se na správce sítě. Přitom se jedná o lokální profil. Po přihlášení jako admin zjistím, že se nevytvořila příslušná skupina adresářú v Documents and Settings. Protože nejsem IT specialista, mám z toho zamotanou hlavu. Protože jsem ještě před připojením na Intenet provedl v původní instalaci W2000 SP4 některé aktualizace (doporučené bezpečnostní záplaty), obávám se jestli buď nedošlo k porušení celistvosti systému nesprávným pořadím aktualizací nebo použití nějaké aktualizace, která tam nainstalovala např. nějaké funkce pro dálkovou správu počítače samozřejmě požadující dodefinování příslušných dat uživatele. Protože mi i help funguje pouze omezeně, našel jsem tam jen něco o profilech ve vazbě na obsahy registru. Ale nic ani o tom kam zadat adresu ulužení profilu atd.
Prosím tedy jestli je někdo schopen mi k tomu něco říci (např kterou záplatu odinstalovat nebo jak to nakrmit daty, ev. zda je nutno celé znovu instalovat a opatrněji s těmi záplatami), byl bych mu vděčný za radu.
Děkuji.

Odpovědi na otázku

 |   | 

Je jenom power user nebo je ve vice skupinach? Co tim myslis, ze napoveda funguje jenom castecne?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
 |   | 

Jenom Power user. Tím částečně myslím že když si vyberu a zobrazím téma, je vše OK. Jakmile ale chci zorazit něco z dole uvedených příbuzných temat, vyběhne okno jako že nelze najít a dole je dotaz zda chci dále spouštět skripty ä pod tím jsou tlačítka ano a ne. Ať kliknu na kterékolkiv z nich okno s tímto hlášením zmizí a nic se neděje.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Uživatelský profil, Profil, Nové jméno, Specialista


Určitě si přečtěte

Evoluce stále pokračuje, lidem se do kolen vrací kost navíc

Evoluce stále pokračuje, lidem se do kolen vrací kost navíc

** O kost zvanou fabella nás evoluce připravila už před miliony let ** V posledních desetiletích se však „ztracená kost“ znovu objevuje ** Anatomové nabádají ortopedy, aby brali fabellu v potaz

Jaroslav Petr | 31

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

** Do Windows míří bílé téma a přebarví se spodní lišta i Start ** Od minulého roku má ale i téma tmavé. ** Jaké z těchto dvou je ale to hezčí?

Vladislav Kluska | 71

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

** Typické žluté obálky z Číny už před lety zavalily nejen Českou poštu ** Pokud ale něco stojí dolar, často tomu odpovídá i kvalita ** Jak vypadají příklady těch nejbizarnější šmejdů?

Jakub Čížek | 150Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch