» Poradna » Notebooky

Uživatelské jméno

Nějakým způsobem jsem smazala svůj uživatelský účet na ntbku a teď, když ho zapnu, objeví se mi tam klasicky modrá plocha, kde si mám vybrat, na jaký účet chci vstoupit, jenomže tam není nic na výběr a nijak z toho nejde ven, prosím pomoc :(

Odpovědi na otázku

No "safe mode" bych zkusil. Ale raději bych, abys také ty pustila chlup. Jak se ti to podařilo? Protože zřejmě nemáš účtů víc a pokud jsi v něm "jela" (a kde také jinde, že jo), tak se ti ho zaručeně zničit nepodařilo. Vrtala jsi se v Registry? A pravdu.

to snad nejde, smazat jediný účet ve Windows.

chtěla jsem si účet zaheslovat. ''controlpasswords2'' ......a zřejmě přesně tam jsem něco zmáčkla a pak, po vypnutí počítače už účet v nabídce nemám, takže se nemůžu nikam dostat..

Třeba někomu lezla na jeho NB a ten účet smazal, co my víme.