» Poradna » Notebooky

Uživatelské heslo

Zdravím ,prosím lze se nějak přihlásit, když nevím uživatelské heslo aniž bych musela přeinstalovat pc ? rozbil se mi noťas tak mi přítel dovezl svůj co měl u rodičů ,který koupil z 2 ruky a měl ho na firemní cesty .Už ho ale 3 roky nepoužil, takže zapomněl heslo .

Odpovědi na otázku

Ano, k resetu hesla k účtu existují různé nástroje. Stačí pogooglit......

Nebo ještě lépe neztrácet čas a původní OS v neznámém stavu přeinstalovat. PrasatkoPee

stáhla jsem si toto Windows Key na usb ,ale furt to otravuje s disketou, přitom to ani na diskety není a usb mi to nenabízí ,i když jsem dala reset hesla psalo to jak disketu tak usb

No tak si stáhni třeba ... třeba něco jinýho.PrasatkoPee

kdybych měla čas hledat to na netu a nebo přeinstalovávat pc nepíšu sem . pokud vás obtěžuje poradit proč vůbec reagujete ? celej den tu sedíte a dáváte rady typu přeinstaluj si pc najdi si to na netu a blabla . to je fakt poradna kde mi jen poradí ať si to zjistím sama .

Dotaz zadán 8:29. Rozčílená reakce 9:11. Průměrná doba instalace 20 minut. Ergo, rada přeinstaluj to je rada s nejrychlejším řešením požadovaného výsledku.PrasatkoPee

Ona ochota někomu poradit výrazně vzrůstá s tím, jak se tazatel nejdříve SÁM snažil svůj problém vyřešit. Co všechno zkusil, co všechno udělal, co fungovalo, co nefungovalo. Když však tazatel sám ani nehne prstem, a ještě (arogantně) píše, že "nemá čas" a dává tak najevo, že jiní lidé by si ten čas najít měli, pak ochota pomoci se blíží nule.http://www.hash.cz/inferno/otazky.html

Milá dámo, tady nejsi na placené podpoře nějakého výrobce, kde jsou povinni ti radit přesně podle dotazu. Tady odpovídají lidé dobrovolně a bezplatně a můžou si sami vybrat, co a jak ti poradí. Tak si odpusť svoje naštvané reakce. Když se ti to nelíbí, poraď si sama. A mimochodem, ta rada s přeinstalací systému byla určitě nejlepší, nevíš co s tím kdo dělal, co tam je nainstalováno a v jakém je to stavu. Ideálně začít prostě od nuly.

jake nastvané reakce napsala prosím..tady ještě kratší návodhttp://windows.appstorm.net/how-to/windows-7/how-to-r...

Třeba: Michaela 79.98.153.--- | 24. 2. 2015 9:11

jsem na mateřské takže nemohu celej den sedět na pc a hledat to a pro vás je to možná rychlovka ale když jsem si přeinstalovala svůj noťas byla to práce na celej den protože jsem vše musela stahovat k tomuto pc možná přítel ani cd nemá takže by to asi taky musel vše stahovat proto hledám něco bez přeinstalace a když mi to nechce přijmout usb a furt otravuje ať dám disketu přitom to ani na disketu není tak nevím co mám dělat . arogantní tu byl akorát ten uživatel s tím prasetem . omlouvám se že jsem vás obtěžovala se svým dotazem budu se snažit hledat řešení na googlu ten mi opravdu řekne víc

Jo, proto je pro tebe rychlejší stahovat neznámý sw a zkoušet jeho funkčnost. Jen tak mimochodem, z čeho že to stahuješ, když ti nefunguje PC?Jinak, pokud nemáš čas, určitě buď přítel, nebo nějaký kamarád si ho rád udělá a reinstal provede. Je to chvilka, dáte kafe, pokecáte a je to. Samozřejmě, že znám několik postupů, jak změnit heslo uživatele, nebo administrátora. Mimo jiné, záleží také na operačním systému na daném notebooku. Takže jsi, kotě, neposkytla ani základní údaje. Ale znovu opakuju. U takového ntb je reinstalace OS nejlepší řešení.Arogantní PrasatkoPee

Mám tu stolní pc ,ale jelikož bydlíme v 1+1 tak zvuk klávesnice a myši malého budí ,tak stolní nepoužívám ,ale jsem v kuchyni na notebooku . Jinak počítačům nerozumím ,takže ani nevím co ti tu mám jako povídat, to co vím jsem řekla .

Tak do klávesnice netrieskaj ako do písacieho strja. A myš je plastová, pišťať (ako živá) by nemala.....

povídám ten trinity je super rychlý a jednoduchý

Kdyby jste sem chodila častěji, tak by jste pochopila, že je mnohdy rychlejší ona přeinstalace systému, než několikadenní tlachání v poradně s nejistým výsledkem.

nejlepší je trinity resource toolkit, stačí jen nabootovat z cd zvolit reset hesla a máš to, pěkné grafické rozhranní, rychlé jednoduché

sry :) jmenuje se to správně Trinity Rescue Kit nejak sem si to popletl :)http://trinityhome.orgtady návod v devití krocích ale radši to dělej bez návodu je to rychlejší jen tě to popletehttp://www.wikihow.com/Reset-a-Windows-Password-...

Instalace novych winu na starem ntb 1 hodina a to pri tom nemusis ani sedet.

Zázrak toto je případ, kdy neporadím zálohu ... hihihi.Tak mám rád, když vím co je to za OS a co je v něm.Tedy nová instalace!