» Poradna » Windows (a jiné OS)

Uzivatel bez moznosti se prihlasit do uzivatelskeho prostredi Windows

Dobry den, neresil nekdo problem zda-li je mozne ve Windows 7 a vyse vytvorit uzivatele z vyssimi pravy (poweruser, admin) pod kterym lze spustit procesy/autualizace/instalace pomoci funkce RunAS (nebo pravy klik spustit jako), ale zaroven tento uzivatel se nemohl prihlasit "ke konzoli" do Windows jako klasicky uzivatel... (napr. pod Linuxem jde uzivateli sebrat shell)

Odpovědi na otázku

snad přes Local Security PolicyDeny Logon Locally (Odepřít místní přihlášení)