» Poradna » Mobily

Uzavřená bt sluchátka

Zdravím, víte o nějakých dobrých on ear sluchátkách? Nejlépe bych něco tipu marshal ty mi totiž dobře sedí na uších a netlačí, ale potřeboval bych trochu levnější variantu. Díky za jakýkoliv tip Janek

Odpovědi na otázku

A to o kolik levnější? Jestli max do litru tak to asi neporadi nikdo v tomto směru.

''něco tipu marshal''Co vám lidi je ? to je nějaký standart ? Jestli není rozpočet tak si kup špunty ,, budou hrát líp než levné velké sluchátka,,

No standart to nevím, ale jak píšu zatím jsou to jedny z mála co mi sedí dobře a nebolí z nich uši ani hlava.Na ty elite kouknu, vypadají dobře.