» Poradna » Programy

Uzamčení systému

Dobrý chci se zeptat jak jde v systému windows XP uzamčít počítač...jak to je třeba dělaný ve školách, nebo firmách, kde po stisknutí ctrl+alt+del získáte tabulku (správce úloh, uzamčení, změna hesla, vypnutí,...) nikde to nemůžu najít. děkuji...

Odpovědi na otázku

nestačí Win + L ?

Nie je to celkom presne to co pozadujes, ale zamknut pocitac dokaze HotkeyP, velmi maly, cesky, free program s mnozstvom inych funkcii. Informacie su v napovede, v Cestine.http://sweb.cz/petr.lastovicka/ostatni.html