» Poradna » Programy

Už si nevím rady :( win XPpro

Už si fakt nevim rady, čerstvě nainstalovanej OS + SP k dnešnímu datu ovladače, directX ( vše po win. update) a vokna se serou :( mám 1394 + LAN a trvá skoro pět minut, než se ukáže že je síť aktivní.V erroru správce vyskakuje tato chyba :Systém událostí modelu COM+ zjistil při vnitřním zpracovávání chybný návratový kód. Hodnota HRESULT byla 8007041F z řádku 44 v d:\nt_qxp\com\com1x\src\events\tier1\eventsystemobj.cpp.Nevím vůbec co to je . Měl někdo podobnej problém se sítí ?

Odpovědi na otázku

a co tak napsat typ desky, typ ethernet karty a typ aktivního prvku?co když je to jen chybná negociace rychlosti připojení?

Něco málo o PC : Computer:      Operating System                                  Microsoft Windows XP Professional      OS Service Pack                                   Service Pack 1      Internet Explorer                                 6.0.2800.1106 (IE 6.0 SP1)      Computer Name                                     UDA      User Name                                         uda      Logon Domain                                      UDA    Motherboard:      CPU Type                                          Intel Pentium 4, 2033 MHz Ukázat celý příspěvek

Display:      Video Adapter                                     RADEON 9600 SERIES - Secondary  (128 MB)      Video Adapter                                     RADEON 9600 SERIES  (128 MB)      3D Accelerator                                    ATI Radeon 9600 (RV350)      Monitor                                           Výchozí monitor  (133820030919)      Monitor                                           ImageQuest Q770  (133820030919)    Multimedia:      Audio Adapter                                     Creative EMU10K2 Audigy Audio Processor    Storage:      Floppy Drive                                      Ukázat celý příspěvek

Network:      Primary IP Address                                10.0.0.5      Primary MAC Address                               00-30-84-2B-24-59      Network Adapter                                   Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC  (10.0.0.5)    Peripherals:      Printer                                           Automaticky HP DeskJet 640C/642C/648C v MARTIN      Printer                                           FreePDF      Printer                                           Microsoft Office Document Image Writer      Printer                                           Ukázat celý příspěvek