» Poradna » Programy

Uz fakt nevim co jeste zkusit....dik

Co je to NTFS?Udelal jsem v nouzaku uplny scandisk...po 4hodinach se dokoncil,Jednotka Místní disk (CSmile obsahuje tyto chyby:Složka C:\Recycled\Dc4\Languagesobsahuje chybné informace k položce “ú–{Śę.lng (název pro MS-DOS je ?_-{ůż.LNG):Krátký název souboru nebo složky (?_-{ůż.LNG) obsahoval nepřípustné znaky.Řešení: Opravit chybuVýsledky: Chyba byla opravena, jak je výše uvedeno.Program ScanDisk na této jednotce našel chyby a všechny je opravilkdyz jsem pak zkusil znovu dat SD tak to naslo dalsi chyby...takze se to nejspis neopravilo....asi bude fakt neco s diskem....kur*a...nejde mi defragmentace na 4% se zastavi ze jsou na C: chyby a musim dat scandisk...ten dokoncim jedine v nouzaku i kdyz vypnu co se da(procesory).

Odpovědi na otázku

Arko technik s.r.o. |  |

1. Po tolika harakiri, co jsi s diskem udělal, jsou patrně veškerá data nenávratně v háji.2. Nejprve otestuj paměť, podívej se do BIOSu, jestli není přetaktovaná sběrnice. Máš správnou šli k disku (a správným koncem do MB)? Pak otestuj samotný HD, jestli není též v kytkách.

Kdybych měl ten disk v ruce, tak bych si s ním pohrál, ale takhle na dálku...?Nejjednodušší řešení: Překopíruj data na jiný disk a tento zformátuj. Koukni, jestli jsou na něm vadné sektory. Jestli ano, tak ho reklamuj nebo používej na nějaké nedůležitá data nebo vyhoď. Jestli ne, nainstaluj systém a vrať data.A rozhodně zkontroluj ten HW, jak ti radil Rce. výše.

doporučuju program norton ghost.Zálohuje/vypálí ti vše (programy a windows) ne jedno nebo na dvě....(podle toho, kolik toho máte ) média (DVD nejlépe).Pak doporučuju celý HD kompletně zformátovat. Po přeformátování vlož médium do mechaniky a máš nainstalovaný windows i s programy za půl hodky.Jestli to nepomůže - není ti pomoci

Odpoved na prvni otazku: NTFS je souborovy system OS Windows. Doporucovan. Predchudce byl FAT32. Podrobnejsi info jsou vsude mozne na webu.