Uvolnění ísta v počítači

Zdravím,mohl by mi někdo poradit, jaké složky v počítači nejsou potřeba a můžu je smazat ? Mám windows 7 a 1,5 GB volných na disku (ze 32)Případně dát odkaz na nějaký superčistič Díky, Tomáš

Odpovědi na otázku

Začni tím, že nejdřív pustíš čistidlo co je přímo v systému a vysipej si koš.

Teda to je ale vostuda.

čistidlo má ok

No je, ale co naděláš

1. ako písal kolega - vysypať kôš2. odinštalovať balast (všetko zbytočné)3. kúpiť väčši disk4. pri SSD odinštalovať nepodstatné programy a nainštalovať ich na HDD (ale stráca sa u nich zmysel SSD)5. niečo presunúť na druhý HDD a urobiť na ne linky (ale nie je to veľmi trivialny postup)6. všetky dáta (hudbu, video...) hodiť na datový disk/oddiel7. vymazať %temp%8. najblbšia možnosť ísť o úroveň nižšie s OS (z W7 ultimate na W7 Home basic, alebo XP, alebo na Lubuntu)Ja som za prvé 3 možnosti

nejsystémovější řešení j číslo 8

S výjimkou toho prvního blbce jste docela chytří kluci.Co vás - ku.rva - vede k tomu, abyste ze sebe tady dělali blbce také. Proč se zúčastňujete? Nemáte co říci něžnému pohlaví. Tak se vzpamatujte.

Já si dám několik piv a 4 deci vinného střiku,ale jestli se vzpamatuju nemůžu zaručit.V každém případě se mi uleví a budu myslet na něco úplně jinýho.

A co já s tím?