» Poradna » Ostatní

Uvíznutý papír v tiskárně canon pixma mg3650

Ahoj, tiskárna mi spolka štos papírů a zasekl se uvnitř. Nejde vytáhnout. Na pc mi vyskočila tabulka, že stačí smáčknout nějakou páčku, ale když jsem otevřela ovládací panel, tabulka zmizela. Nevíte někdo, kde se páčka nachází případně jak papír opatrně vyndat ? Předem díky.

Odpovědi na otázku

Papier treba opatrne vybrat.Presne tak.Chytit za co najvacsiu plocu a pomaly tahat, snazit sa vynut tomu, aby ti medzi prstami ostal maly kusok a zbytok v tlaciarni.Pokial si neporadis sama -> Servis.