» Poradna » Notebooky

Uvedl jsem počítač do továrního nastavení a od té doby se sekají hry

Dal jsem počítač do továrního nastavení a od té doby se mi sekají hry a nevím co s tímnapříklad zaklínače 1 fifu 14 zaklínač 2 CSGO mi před tím šlapaly krásně kolem 35FPSa najednou se sekají a nejedou tak jako dřív poraďte prosímNotebook Lenovo z50 Procesor i3a grafika Nvidia GT840m

Odpovědi na otázku

Na priblblé hry si kup hraciu konzolu.Alebo. Vykonaj čistú inštaláciu na naformátované systémové oddiely.

1.zkusil bych přeinstalovat/aktualizovat ovladače grafické karty.2. stiskni tlačítko win (mezi ctrl a alt) a k němu tlačítko R (win+r) do ona zadej msconfig a odentrujv okně pak skontroluj jestli tam nemáš nějaké aplikace,které se spouští po spuštění a spouštět se nemusejí.Ty bych vypl.

1.zkusil bych přeinstalovat/aktualizovat ovladače grafické karty.2. stiskni tlačítko win (mezi ctrl a alt) a k němu tlačítko R (win+r) do ona zadej msconfig a odentrujv okně pak zkontroluj jestli tam nemáš nějaké aplikace,které se spouští po spuštění a spouštět se nemusejí.Ty bych vypl.

Po uvedení do tov. nastavení se toho moc nespouští, pokud si tam tedy nenatahal znovu bodel.

Není možné, že hra si z nějakého důvodu vybere integrovanou grafiku Intel místo Nvidie? ☺

to opravdu nevím, a vy víte jak se to nastaví aby to šlo na Nvidi ?

MANUÁL