UV

Dobrý den, mají základní desky nějaké UV prvky i když to třeba nějak ani neuvádějí? Mám na mysli že nějaká část svítí po nasvícení UV lampou.děkuji

Odpovědi na otázku

už to nehul, vole

To sice nevim, ale jsou ruzne typy UV barev. Tak si nakou kup a natri si s ni cokoliv co chces aby pod UV zarilo.

Myslíš něco jako UV KSČ ??????

Myslis fosforescencne?

Neni od veci pouzivat slovo "fluorescencni" misto neexistujiciho vyrazu "fosforescencni". Ale i to spravne slovo oznacuje neco jineho, nez na co se tazatel pta. Ohledne toho bych doufal, ze zadne UV kravoviny na deskach nejsou.

O fosforescenci samozřejmě nejde, to by musela luminiscence trvat i bez zdroje. Někteří prodejci označují zboží neviditelným UV inkoustem, jako je třeba "V" u VISA karet. U PC komponent jsem to ale nezkoumal.

Ved to prave definoval, oziari to uv lampu a potom to svieti.

Ak samozrejme nemyslel fluorescenciu

Někteří výrobci dělali v minulosti fluorescenční edice - například DFI sérii LanParty. Dnes už asi nikdo.

všechno co svítí a bliká v bedně vyzařuje ... boj se boj se ...

No ono to ziary aj ked to neblika.