» Poradna » Mobily

Utržený flexi spoj mezi displejem a základovou deskou

Dobrý den, u Lumie mi prasklo sklo(dotyk bez poskozeni funkcni), kamarád mi jej vyměnil.(Neměnil celou dotykovou desku, pouze predni sklo-kryt). Zrejmě pak ale nezasrouboval vsechny sroubky zpet, a tak ted asi po 14dnech, kdyz mi pritel hodil s telefonem, tak se rozlitla i zakladova deska na 2 casti, ktere ale byly jeste v rohu spojene. Kdyz to udelal podruhe, rozdelily se uplne a telefon tedy prestal fungovat. Je mozna výmena zakladové desky telefonu? Dekuji zs odpoved.

Odpovědi na otázku

Neporadím, jakékoliv opravy v rámci záruky přenechávám u mobilních zařízení servisům či v rámci záruky či pojistky (proti nechtěnému poškození) prodejně.

Poradna, ne drbárna.

Zajímavá zábava - házet mobilem.Zkuste radši šipky nebo bowling...

Ten tzv. "přítel" ať ti koupí nový telefon nebo běž na policii.

Všechno jde, ale je otázka, jestli se to vyplatí a jestli si na to někdo ve vašem okolí troufne, je to přecijen titěrná práce. Nepíšete, o jakou Lumii se jedná, ale základní deska lze normálně koupit - buď na ebayi, v nějakém eshopu, nebo přímo od servisu. Na tom ebayi je potřeba si dát pozor, aby nebyla blokovaná a uměla správnou lokalizaci.

Hm, není lepší to na tom servisu nechat rovnou? A přátele já znám, možná mu to místo šroubování slepil vteřinovkou a víš co by to znamenalo za nějaký čas?