» Poradna » Programy

UTorrent

Dobre denChcu si neco stáhnout cez utorrent ale stahuje se mi to hrozne pomalu *viz obr . Stale stahuji 600kb/s a ted necelych 30kb/s .. Dekuji https://ctrlv.cz/4M51

Odpovědi na otázku

Žeby nebyl seed?

Nepouživej to, když o tom nic nevíš

to uz se torrenty dostaly i do cobolakova jo ? koukam ze pokrok fakt nezastavis

Rychlost stahování záleží na tvé rychlosti připojení (pokud seš na sdílené lince, tak může být omezená, pokud někdo jiný taky stahuje). Dále pak na rychlosti uploadu toho, kdo ti ty data posílá a pak na SW torrentu, trackeru, na tvém ISP (třeba to právě omezuje) atd... Buď rád, že ti to jde aspoň trochu a né třeba i 1kB/s

Tohle může mít poměrně dost příčin:1) máš pomalý internet2) tvůj poskytovatel ti možná torrent blokuje/zpomaluje3) nemáš veřejnou IP a nebo špatně nastavené přesměrování portů4) je málo lidí co příslušný torrent sdílí a nebo mají pomalý upload5) špatný poměr stahovačů ku sdílečům příslušného torrentu (seed/peer)