» Poradna » Web a internet

UTorrent stahování

Dobrý den, mám takovy problém, když stahuji přes torrent tak mám rychlost 1 MB/s ale když kliknu na tu aplikaci utorrent tak rychlost klesá, stejně tak, když zavřu víko ntb.A ještě jedna věc, ani za boha se nedostanu přes rychlost 1,3 MB/s. Přitom můj net zládá i víc.Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Přece nemůžeš být tak naivní, abys nevěděl že rychlost stahování nemůže být větší než kolik zdroje(seedy) pustí. A kolik jich celkem je. To nemá s max. rychlostí tvého připojení žádnou souvislost...

Kámo... Naivní nejsem, ale přece není možné, aby jsem měl vždy jen 1 MB/s a to je tam seederů hodně. Klidně i 20k.A k te první otázce? Mám verzi 2.2.1

Jakou verzi uTorrentu používáš? Vřele doporučuji osvědčenou verzi 2.2.1 http://www.utorrent.cz/download/221 .

Uz 16 roku stahuji timto a bez problemu.Rychlost stahovani vyborna. http://mujsoubor.cz/torrenty/bitlord/download

Jakou máš rychlost připojení k Internetu u vás v Kopřivnici?10, 15 nebo 20 Mbps?

15 Mbps

15Mbps /8 = 1,875MB/s - a když uvážím, že ne každé připojení jede vždy na 100% rychlosti, něco sežere režie sítě, tak bych to na ten strop 1,3MB/s a průměr 1MB/s viděl jako optimální.Jakou bys měl představu o rychlosti stahování torrentů ?

Asi to bude tím :) Díky Ale za mesic budu mít optický net s rychlostí 50Mbps. To je asi kolem 6 MB/s. Bude to reálné?

Pokud tam nebude nějaká vysoká agregace, tak teoreticky okolo těch 5MB/s by reálné mělo být. U torrentů ale především záleží na tom, aby někdo takovou rychlostí byť v součtu dohromady vůbec seedoval.

Agregaci mít nebudu, díky moc :)

Tím pádem by to mělo jet asi na 2MB/s. Asi mi to poskytovatel nedovolí :D