» Poradna » Programy

Utorrent - fronta - max 1 aktivní stahování

Ahoj, jak docílit v nastavení uTorrentu toho, že se vždy bude stahovat jen jeden soubor a až se dostahuje, tak se začne stahovat další, ale zase jen jeden a takhle to půjde dál a dál?

Odpovědi na otázku

Dyť to máš v nastavení, jsi slepý nebo nevidíš?

Nastavení - Možnosti - Fronta - Maximální počet aktivních stahování

Děkuju, nemohl jsem to najít.Ještě otázka. Torrenty mám označené 1,2 atd, což je pořadí ve frontě. Dá se to pořadí změnit?

Přes pravou myš - Přesun ve frontě nahoru, Přesun ve frontě dolů.

Nebo jsou nahoře v panelů nástrojů takové dvě šipky.

děkuji

Vždyť je to student IT na elektroprůmyslovce, co byste chtěl?