» Poradna » Programy

UTorrent - disk přetížen

Mám problém s uTorrentem :(
Neustále píš, že je disk přetížen 100% - což podle nápovědy znamená že jsem překročil limit pro maximální povolenou velikost stažených souborů na disu nebo disk přeťežuju a nestíhá... Ani jedno ale není pravda - na disku je asi 300GB volného místa a žádná náročná aplikace na R/W disku neběží... Nemáte někdo tušení co s tím?

OS: Win 7 build 7067 64bit
uTorrent 1.8.2 build 14153

Odpovědi na otázku

Kolik mista mas na systemovym disku? Mas NTFS?

Máš nastaveno, kam přesně se ti ukládaj stahované soubory, kam kompletně stažené, atd.?

Na systémovám je 22GB na tom kam ty data ukládám (D:\\Downloads) mám 323GB... Samozřejmě NTFS

Zkus si nastavit, aby utorrent vymezoval misto souborum dopredu

Dočasne na stejne jako finalní - to je dost důležite?reservace místa ano - ne?Podle tve odpovedi protože to důležity uplně opomenuls není jasný jak to máš ve skuteščnosti.
Jinak mrkni do nastavení když si tam i na věci jako zapis na disk -četnost a jine optimalisace.

"Dočasne na stejne jako finalní - to je dost důležite?" - nechápu jak to myslíte... Jediné co mě napadá tak snad že uTorrent automaticky ukládá dočasné soubory do stejné složky jako finální... Tu rezervaci místa jsem zapnul a problém trvá....

Řekněme že final mam na E kde je 320g volnyho a docasny na C kde je 20 volnyho a taham pět pětigigových souborů ktere si předem reservují místo.Houstone mame problem.Nevím co vás napadá ale mne napadá vlezt do nastavení utorrentu a podívat se jak to mate nastaveno - další varianta jedině zaplatit někomu taxála at přijede a podívá se.

A ještě detail - bety mívají kolikrat mouchy - at už programy nebo operační systemy.Ono ty mouchy mají i ostre verze ale beta s betou je většinou ne moc idealní kombinace pro ostrý provoz.Ale jestli jste nějaký softwarový specialista tak chápu - je to určitě přínosné ladit software pro budoucí použití.

Jinak http://forum.utorrent.cz/viewtopic.php...
Koukam že reset settings.dat nezkusils - to bys napsals a lite taky ne at není třeba dumat co kdes nastavil.Jinak admin ma v podstatě pravdu Ta neochota hledat...

Je dobrý mít všechno tuto nastavený na ten větší disk. takhle to mám kupříkladu já http://www.ukazto.com/...

V menu Nastavení -> Možnosti -> Rozšířené -> Cache si zkuste zaškrtnout první volbu, nepoužívat automaticky velikost cache a nastavit tam více, například 1000MB (přijde na to jak máte silné datové toky).

dobrý den, moc děkuji, je t super Honza

Ty jsi búh diky moc za radu :D

čendo dik moc seš brácha

Funguje to dík moc, hledal jsem to fakt dlouho :D

cache na 600 Mb ať to nepoužívá automaticky.

Díky moc chlapi, měl jsem ten samý problém a pomohlo nastavit cache...

Prevedená úprava cache, ďakujem:-