» Poradna » Mobily

Utopený mobilní telefon

Ahoj, před týdnem si utopila sestra telefor huawei P smart. Byla v Praze a nyní mi ho předala. Je možné mobil ještě vůbec nějak zachránit? Servis, nebo tak? Baterie bohužel nejde vyndat. Myslíte, že by mi to servisáci opravili a popřípadě za kolik? Samozřejmě není nic jednodušší, než zeptat se jich, ale tak se dostanu nejdříve v pátek. Děkuji za odpovědi. :)

Odpovědi na otázku

To už je KO.V takovém případě se mobil nezapíná, ihned rozebere a vysuší.Voda nadělala své..

Přítelkyně si vyptala mobil omylem. Huawei p20 co teď dekuji

Opravit jde úplně všechno, otázka je, jestli bude oprava smysluplná. Já jsem si na víc jak 90 % jistý, že v tomto případě je oprava zbytečná (bude drahá) a jednodušší bude koupit nový huawei P smart.

Baterie vyndat samozřejmě kdež každého telefonu, jen to asi neumí každý. Většinou ale stačí najít si návod na YouTube. Každopádně po týdnu bez odpojené baterie už je to zralé akorát na kontejner pro elektroodpad. Bohužel, za blbost se platí. Tou blbostí nemyslím, že spadl do vody, to se stane, ale blbost maximální bylo, neřešit to a nechat tam zapojenou baterku. V Praze není žádný problém najít servis, který umí baterii odpojit a telefon vyčistit. Kdyby to řešila hned, za 500kč by to někdo vyřešil. Teď je už na vyhození.

Co mám dělat když se mi utopil huawei y6 prime 2018 naskočil ale jak si chci stlumit hlasitost tak mi to vyfotí obrazovkuDěkuji