» Poradna » Mobily

Utopený mobil nejde zapnout

dobrý den potrebuju akutni radu , pred chvili mi spadnul mobil do vody ale hned sem ho vytahla a utrela ale zacal mi blikat a po resetu se vubec nenacetl a je jen cerna obrazovkka a susim ho na topeni bez baterk ysimky a nahradni pameti a je to asus zenfone go prosim co mam delat a levny bohužel nebyl //Upřesněn nicneříkající titulek.//

Odpovědi na otázku

Asi nebyl dost drahý když skončil ve vodě...... Na 95 procent dříve nebo později bude třeba koupit nový. Super chyba - provádění resetu.... I kdyby se třeba zítra rozjel, má to spočítané

Ale hovno, ten reset ničemu neublíží, ale nechápu.Normální člověk snad ví, že když mu elektronika spadne do vody, první věc je vyndat baterku, a nepokoušet se to zapínat. Jestli jste na tom něco podělala, tak tohle.Ale v klidu, hlavně ho vysušte, v téhle chvíli už to stejně nemáte v rukách, není proč se stresovat. Až bude vysušen alespoň třikrát za sebou, tak vraťte baterku a nechte ho dobít, sledujte, co bude dělat, případně ho odpojte.Jestli byl drahý, okamžitě ho odneste do opravny, tam má daleko větší šanci na přežití.

Levný by to přežil. Véčko od Samsungu jsme dokonce asi 15 minut prali v pračce a pak stačilo rozebrat a vysušit.

Koukám kandidátů na zlatého bludišťáka za originální název dotazu bude v roce 2017 víc než dost.

Proč ? Mobil, tiskárna by mělo stačit, když tazatel rozvede víc v textu.

A proč to tak komplikovat? Nestačilo by prostě, aby téma mělo ID? Žádný název není třeba, pokud tazatel rozvede víc v textu.Já teda nevím, co v tématech hledáte vy, já konkrétnější určení problému, abych mohl poradit. Napsat "mobil ve vodě" bolí, to si dobře uvědomuji, ale tazatel je sám proti sobě, protože lidi, co dobře ví, jak s utopenou elektronikou, téma snadno přejedou jako příliš obecné.

Mobil ve vodě nebo utopený mobil, to se seběhne víc reakci a reakcionářů než je záhodno a hledající pomoc se dočká zbytečných reakcí hned na začátku. Sám jsouc neštastný z toho co se mu přihodilo. Tiskárna je z jiného soudku. Jsou i další Viry. Zavirování. .

řed položením dotazu do Poradny prosím použijte funkci vyhledávání. Je totiž velmi pravděpodobné, že váš dotaz už byl dříve odpovězen.Volte správný a výstižný titulek. Podle něj se ostatní rozhodují, jestli na váš příspěvek klepnou.

No zenfone go docela levny je a polud to zaclo blikat a kdovi co myslim ze uz to asi nerozjedes bud servis nebo kup novej

Vysusit a idealne odnest hned zitra do servisu.. Zaruka sice pada, ale i tak se na to muzou chlapci podivat a rict ti co s tim... V pripade zavady se ale obavam, ze oprava tohoto telefonu (cena cca 4k) bude nerentabilni....

Nech ho pár minut vysušit. Mě můj starý LG na pár vteřin do vody taky spadl. Doufám že jsi vytáhla baterii!! Jestli ne - mobil je mrtvý.