» Poradna » Mobily

Utopení sony xperia Z1C, reklamace?

Dobrý den.. včera jsem se koupala v bazénu a tak jsem chtěla vyzkoušet mobil ve vodě. Svou voděodolnost ovšem nesplnil. Krytky byly všechny zavřeny a i přes to se mi do otvoru se SIM kartou dostala voda a indikátor vlhkosti zčervenal. Jinak oxidace displeje žádná. Jak to bude s reklamací? :) předem děkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Měl jsem to samé na Z3c a reklaci mi uznali.

Opravdu? Tak ještě aby to klaplo mně.. mám jen jeden indikátor červený a oxidace žádná.. :)

Jak to víš, že oxidace žádná? Ta není zvenčí vidět, musela bys telefon rozdělat.

No přece nesvítí kontrolka "Oxidace"

Nemusí pokud bylo čidlo zoxidováno :D .