» Poradna » Programy

Utilita pro taktování HD 3850

Dd, sháním utilitu pro taktování HD 3850 která dokáže zachovat nastavení overdrive funkční...Powerstrip nesvedl taktování, Catalysty dovolí jen o 50MHz a tray tool neumí overdrive.. to je teda výčet že...

Odpovědi na otázku

Zkus RivaTuner

no tak se zdá, že zachovat nastavení overdrive při OC vyšším než je v catalystech nejde..

Tak si tam naflashuj BIOS z 3870.

Návodů je na netu několik.

Díky jiným parametrům napájení se dostaneš, kam potřebuješ.

3850 se jinak moc dobře netaktuje. Ta omezení v napájení to nedovolí.

No a pak klidně taktuj dál v Catalystech.

jenže 3870 má přece paměti ddr4 a 3850 ddr3...nebím no..do flashe se mi moc nechce..u desky by nebyl problém..ale u grafiky..

tak jsme to částečně vyřešil..ati tra tool podporuje zvýšení voltáže na jádro..a tím se dostanu při přetaktování až na cca 820 MHZ jádro, paměti 880MHz..teď nemám čas do dokonale odzkoušet ale je to zatím 20 minut stabilní..jen Overdrive nefunguje no..

Podívej, kolik můžeš mít BIOSů a s jak odlišnými napětími pro jádro a paměti:

www.techpowerup.com ...