» Poradna » Programy

Utilita na dva profily IP adres (XP SP2)

Zdravím potřeboval bych nějaký primitivní program který spustím a on změní nastavení IP adres (jestli je notebook na síli LAN1 nebo LAN2). Díkes

Odpovědi na otázku

Mobile Net Switch nebo sem teď zahlédl něco v nějakým časopise českého a zcela free

Tak ten NetSetMan to umí, ale zase neumí přípony DNS ...

Zadara mas napr Net Profiles, nie celkom zadara MultiNetWork Manager, ale da sa aj daco na to pohladat. V najhorsom pripade postaci aj prikaz NETSH.

ahoj tohle mi poradili tady na zive a funguje to sqele :)http://www.iljaherlein.de/netsetman/index.php hugo

prikaz netsh a dva *.bat subory, nic jednoduchsie a praktickejsie nie je

Objevil jsem na slunečnici ipswitch a pak mobile switch manager. Oboje funguje celkem fajn.Bohužel bych potřeboval přepínač umožňující přepnout i název Workgroupy (klidně po Restartu) - nevíte někdo o něčem ?Díkes