» Poradna » Notebooky

Utáhne to gta v?

AHOJ! Utáhne to při 60 fps a točení na high či LOW ? Váha 7 kg Stav zboží repasované A (vynikající) Rozměry 44,8*17,8*44,5 cm Procesor výrobce Intel Procesor typ Core i5-3470 Procesor rychlost 3,2 GHz Počet Jader 4 Typ úložiště dat HDD SATA 3,5 Kapacita úložiště dat 500 GB RAM typ DDR3 RAM kapacita 8 GB Grafická karta výrobce NVidia Grafická karta typ GeForce GTX 1050Ti LowProfile 4G Grafická karta velikost paměti 4 GB Grafická karta umístění Přídavná Optická mechanika DVDR Instalovaný operační systém Microsoft Windows 10 Prof CZ HDMI Ano eSATA Ne USB 2.0 6 USB 3.0 4 RJ45 - LAN 1 VGA Ne DVI Ano DisplayPort Ano LPT - tisk Ne Serial Port - 9 pin Ano Audio konektory Audio out jack, Mic In jack PS/2 klávesnice Ano PS/2 myš Ano Procesor PassMark 6676Díky za rady!

Odpovědi na otázku

GTA V na High v avg něco nad 60FPS by to měl počítač zvládnout.ten počítač máte? není to ten z levnapc kde ho prodávají za skoro 16 tisíc a nemá to ani ssd?včera nebo předevčírem se tu řešila mašina NOVÁ za 16200 která měla 1TB SSD, výrazně výkonnější RX570, 8GB, šestijádrový Ryzen 5 2600, stejně paměti....

ano je to ten z levnapc.

Je to tenhle?https://www.levnapc.cz/herni-dell-optiplex-7010-... ten disk co tam je = vyhodit, bude hlučný a pomalý. 500GB SSD máte za 15 stovek, to jste už na 13 tisících, navíc je to SFF provedení takže nemožnost upgradu, skoro nic tam nedáte, stejně tak z toho nic moc nepoužijete mimo tuhle skříň.. Je k tomu win licence? Je tam sice psáno že je předinstalovaný ale to neznamená že obsahuje licenci, sice je to docela běžné, ale pokud nebude na faktuře, tak to rozhodně není legální systém. Pak by to byly skoro 3 tisíce navíc za OEM systém.od kolegy dfg včera navržená sestava za 16100 korun, ano, není tam systém, na druhou stranu je to fungl nové s plnou zárukou a výrazně výkonnější. https://www.czc.cz/250951,230175,238629,2335...

nejdrazsi na tom je ta slaba grafika a mozna licence windows, zbytek je uz opravdu 7let stara historie.. hmm 7tis, vic bych za neco takovyho nedal

na nenáročné hraní ta mašina stačí, ale za tuhle cenu je to příliš, to raději koupit Podobný stroj se dá koupit za 3,5 bez grafiky. Když sežene klasickou stolní desktop variantu tak to není ani tolik omezené grafikou, takže se tam dá dát třeba RX570, což sice vyžádá nový zdroj, ale do ceny toho repase co jsem linkoval se vleze ještě nové 500GB SSD :)

nene, možná fortnite a gta v. ne na náročné hraní, jen relax takový, možná pak streamy, a videa. 500GB Mi stačí hdd ze zkušeností, vím, že na fortnite a gta stačí vlastně 16 gb + 80gb 106 GB, takže mi zbyde stále 394gb. takže tak, když tak si koupím novou skříň, a všechny komponenty dám do nové skříňě, no vlastně né já, protože na to tak zkušený, nejsem. Ale ALZA.CZ, za menší poplatek, možná nahradím, HDD 500GB za 1000GB HDD.

Nejde o kapacitu HDD ale o rychlost. SSD bude výrazně rychlejší a práce s počítačem bude lepší, na nic nebudete čekat, tak jako s HDD, zvlášť když ten disk je starý a pomalý.Ono vám to sice stačí, ale to říkáte jen proto, protože jste nevyzkoušel počítač s SSD. Pak to říkat přestanete. Nedokážu si představit používat počítač bez SSD jen k přístupu s internetem, natož "herní" pc."když tak si koupím novou skříň, a všechny komponenty dám do nové skříňě, no vlastně né já, protože na to tak zkušený, nejsem. Ale ALZA.CZ"No Alza si jen za sestavení počítače ze zakoupených komponent účtuje nějaké 400, když nejdříve budou demontovat starý počítač a pak stavět do nové skříně, bude to určitě víc.Ale váš předpoklad je že se vám to podaří dát do nové skříně, tady zrovna včera kolega řešil to samé u jiné repasované značkové sestavy:https://www.zive.cz/poradna/zakladni-deska-a-... vybral si skříň ale zjistil že deska a zdroj je pro tu skříň nepoužitelní, takže teď do toho počítače dá dalších 8 set za skříň, 1-2 tisíce za desku a tisíc za zdroj, když nebude moc řešit kvalitu, navíc změnou desky přijde o licenci windows což znamená další 3 tisíce korun. Takže pokud to bude chtít realizovat, tak jen na "materiálu" dá nejméně 6 tisíc. A něco podobného hrozí vám, není pak lepší si rovnou koupit nový počítač nebo nějaký bazarový s lepšími parametry?Loni jsem například prodal i7-4790k s 16GB RAM, taktovací deskou, 250GB SSD diskem, 1TB HDD, nic extra, ale zároveň nešrotovým zdrojem, v kvalitní nové NZXT skříni, s operačním systémem z oficiální distribuce, s GTX960 v MSI Gaming edici, s vyladěným chlazením, které bylo tiché.. celé to vyšlo na 12 tisícTakže pokud za toho Della s 1050Ti dáváte 11 tisíc, tak je to prostě hodně.

Super no, ale potřeboval bych aspoň počítač z bazaru s těma lepšíma parametrama, ale problém je doprava, nejlépe Ostrava 709 00, je nějaký?

i když vy máte štěstí že volíte DELL a ne HP, ten DELL má standardní desku se standardními konektory, takže půjde do skříně (ale vzadu nebude krytí konektorů - backplate) stejně jako lze použít standardní zdroj.https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1M97vGFXXXXcTaXXXq6...

A další a asi lepší pc jen o 1 či 2 tisícovky, je tento:https://pc.bazos.cz/inzerat/99767568/Herni-PC... tak co?

2 tisíce navíc a bude to Ryzen 5 2600, bude tam RX570, 8GB, 1TB SSD a bude to fungl nové s plnou zárukou... Ne tohle za 14 je příliš, krabice s podobným CPU, opět repas nějaké značkové bude možné sehnat řeklněme za 4 s 8GB, 1000 za SSD, tisíc za dalších 8GB a je to 6 tisíc, za tisíc zdroj (lepší než co tam má) a může tam být RX590 8GB, 1060, 3GB dnes už je hodně na hraně.

za ty penize to nestoji.. To bych se radsi podival na bazos nebo letgo. kde urcite najdete lepsi pouzitej za stejne penize

Každá hra má minimální a doporučený požadavky...Je třeba ještě něco dodávat ???