Utáhne tenhle procesor GTA V

Potřebuju poradit. Mám procesor :ADM Pheonom(tm) II ×6 1055T Processor 2.80 GHzA přemýšlím o koupi GTA 5 ale nevím jestli mi to s tímhle stojí za to co se týče ostatního vybavení tak poměrně kvalitní jen tím processorem si nejsem jistý.Prosím poraďte mi jestli mi ten processor utáhne GTA V.

Odpovědi na otázku

To "kvalitní" vybavení sem raději napiš, ve vlastním zájmu

No moc jsi toho nenapsal, ale to vybavení, které jsi napsal, stojí za pendrek :)

To podstatné jsi nenapsal, jakou máš grafiku a kolik RAM? Hra pojede z HDD nebo SSD (GTA V může mít na některých konfiguracích s HDD problém)? CPU ti na GTA V stačí:https://www.youtube.com/watch

"utáhne" - to záleží na tom kolik by jsi chtěl snímků. Viděl jsem i pár Powerpointových masochistů, kteří tohle hrály na Celeronech N2840 s 4 GB RAM

Hra nemá ochranu pred neexistencii externej GK?