Utahne tenhle pocitac gtaV

muzu se zeptat jestli tento pocitac utahne gta vhal 3000 pchs 20471predem dekuju za odpoved

Odpovědi na otázku

na primeranom rozliseni v primeranych detailoch ano

Utahne, ale ja bych si to nekoupil, treba uz jen z duvodu H81 pod i5.

Koupená sestava je největší neštěstí, to bych nepřál ani nepříteli. K tvé otázce půjde, ale nečekej zázraky a grafické orgie

Ano.

Sice bych si ho sám nekoupil, ale ano, GTA V na tom bude běhat pěkně. Pro ty, co neví, co si pod tím označením představit, přidávám odkaz, kde je komplet specifikace:http://www.hal3000.cz/product/detailVzhledem k tomu, že je to i s OS, SSD a chladičem CPU, není cena zase tak hrozná. Ale H81 desku a ten zdroj bych v tom nechtěl.