Utáhne mi tehnle PC GTA5? Popřípadě co dokoupit?

http://www.czc.cz/110330,154678,143541,6238... Byl Bych rád kdyby to jelo na střední 60FPS+

Odpovědi na otázku

To by mělo na střední jet, ale vyměnil bych ten zdroj za http://www.czc.cz/corsair-cx-builder-series... , stačí ti a je kvalitnější. Za desku si připlať http://www.czc.cz/msi-b150-pc-mate-intel-b1... , opravdu nekupuj ten osekaný kancelářský šunt.

Díky :)

Jo vyhoď si ten napájecí kabel, je součástí balení zdroje (cx 430).

Sestava je to poněkud zvláštní a celkem rozpolcená. Herní není, pracovní taky ne, takový pelmel.Jinak GTA V je už celkem stará hra a problémy s ní bude mít dnes málo která grafika. Na střední detaily by měla jet i na těch 2GB.

tak mi skus nějaký sestavit :) ale trochu levnější

http://www.czc.cz/b2qit329kugmc8t3q2vvd2no4... Např. tahle za 16700,- jako herní základ.

na kolik FPS by to jelo ? :)

na very high detaily 60+ si myslim. GTA není tak náročná hra.

noo nevim nevim, GTA5 ma engine z GTA4 a ten se zrovna nekamaradi se slabsim HW

GTA 4 engine beží na 8 rokov starom PC na plné detaily :D

to at veme radsi neco z bazaru nez nejake dvoujadro

To se tady sešla banda trollů nebo jak?

OK, takže si dal akorát mATX desku, jinou grafiku a dobrý zdroj vyměnil za shit zdroj.

Ok, takže jsi akorát napsal kecy, jiný kecy a dobrý argument vyměnil za kecy.Ten tvůj 430W zdroj mu 380X utáhne horko těžko a pochybuji, že bude chtít dávat 1900 za zdroj v týhle cenový relaci. Pokud sis nevšiml, tak grafika tam je diametrálně lepší a vyhodil jsem obludnosti jako 16GB RAM, které nemají u her význam, chladič, který si myslim že i3 nepotřebuje a v dané cenové relaci je to jen další luxus a SSD, kde je užitná hodnota také na pováženou.Ono je pěkný napsat "zdroj je shit" ale co takhle napsat něco k věci?

Ten můj CX 430 byl samozřejmě brán pro GTX 960, na který bez problému s rezervou stačí. Na r9 380x už bych bral CX 500 a i tam bude rezerva více než značná. Nechtěl jsem tazateli vše měnit, rozhodně by se dal vzít jiný chladič , spartan he1012 splní na stejném procesoru stejnou službu, ale tazatel si ho vybral, tak mu nechám trochu volnosti. Však to sestavu neměl špatnou až na tu desku a tu prskavku.

Byt tebou tak se na i3 vykaslu a koupim za stejnou cenu amd FX, dostanes 8 jader a kdyz to taktnes na 5ghz tak to bude vykon skoro jak 2x tak drahy i5.

tak mi nějaký pošli :)

Koľko to pri 5 GHz spapká a aká musí byť doska, chladič a zdroj? Aj pri 4,6 GHz to vie spapkať 140 W a TDP asi o čosi viac, t.j. asi o 89W väčšia spotreba

Výkon 2x takový nebude, leda tak spotřeba.Ale jinak souhlas, na i3 bych se u GTA V vykašlal, lepší bude i5.

Teďka se oplatí kupovat AMD procesory, protože poměrně výrazně zlacněli, i když I3 není zlá (dosku je potřeba lepší). Grafiku bych koupil raději také od AMD (R9 380) protože za stejnou cenu máš o hodně víc muziky. Nejsem kompletní fanatik AMD, ale v této cenové relaci se to prostě oplatí. A na AMD si mužeš hodit také Windows 7 s bezpečnostními záplatami kdežto při Skylake Microsoft zruší podporu pro Win 7/8.1

Zrovna GTA 5 není hra, kde je nutné 60+ FPS narozdíl třeba od BF4. U BF4 mám prpady k 80fps, ale nejčastěji mám okolo120. Tam se to opravdu hodí mít vysoké FPS. GTA5 mi jede nejčastěji kolem 55 a propady k 38. A hratelnost super, teda jedu s G-syncem. Proč v GTA není nutné mít vysoké FPS? Hraju to od konce prosince...a mulťák od konce února...rank mám 164. Jen pro upřesnění, že nemám nahráno 2000hodin a že neznám všechny finesy, ale začátečník také už nejsem. Prostě v té hře nejde tolik o milisekundy jako v BF4. Ta hra je postavená úplně jinak, tam hraje prim Rank, který je alfou a omegou. Rank 1 se nemůže rovnat se 100...ani kdyby měl 144fps a 100 Rank 25fps. Prostě tam se tak nehorázně přilepšuje vyšším Rankům, až jsem po zkušenostech s BF4 skoro nemohl uvěřit.