Ustalenie tlace aby nezisla dole

Mam atramentovu tlaciaren canon m190 a potreboval by som jednu vec ... ak vytlacim nieco na papier o com predpokladam ze bude sem tam vystavene nejakej vlhkosti napriklad jemny dazd a tak tak proste atramet sa vodou rozpusta nieje nieco cim to potriem alebo nejaky postrek ktory sposobi ze sa atramet uz nebude vo vode rozpustat ? ako napriklad toner laserovy ten papier mozem vo vode aj mocit a nic .

Odpovědi na otázku

Bud specialny papier alebo lamelovanie.
Lamelovanie je pokrytie papiera umelou foliou.(nie zalievanie do folie) Lamelovane su napriklad tie leskle casopisy.