Usporný režim prebudenie

Mam MB ASUS M2N-E OS W XPSP2 Zakupil som si klavesnicu MICROSOFT Natural Ergo KB-4000 1.0A USB. PC mam nastavene tak ze sa mi po 30 min necinosti nastavi do usporneho rezimu. Doteraz s PS/2 Klavestnicov som nemal problem PC "zobudit" Bohuzial s novou USB klavesnicou to nejde. Skusal som prepnut niektore nastavenia pre USB v BIOSE ale nepomohlo to. Viete niekto poradit ako to vsetko nastavit aby klavesnica korektne fungovala pri "prebudeni" z rezimu spanku bez toho aby som musel pouzit redukciu do PS/2 a stratil tak niektore vyhody USB pripojenia?

Odpovědi na otázku

Skús pozrieť v tom BIOSe, skôr si myslím, že bude problém práve tam - v manažmente napájania USB a pod.

Tam to prave neviem najst

tak ho probouzej mysi

Ak by to islo tak sem nepisem tuto otazku. Mysku mam tiez USB. Ide to vypinacim len tlacitkom na Compe (mam nastavene na 4s), ale to nie je moc pohodlne preto sa pytam.