Uspání monitoru

Ahoj! Potřeboval bych poradit s monitorem/grafárnou.zde je log z Piriform Speccy, ve kterém jsou informace o mém počítači. (https://www.dropbox.com/s/e42gmisckcrsky9/TUKTU.txt) - pomocí vyhledávání se dá docela dobře najít konkrétní část vypisu).Mám problém s monitorem připojeným přes D-SUB - když vypnu počítač, nebo ho uspím, nebo dám ve windows vypnout monitor, můj monitor (LG IPS235) stále scannuje porty (tzn. panel je plně podsvícený a stále je zobrazen text, který říká "check signal cable, atd.... Zkoušel jsem to samé s dvěma jinými počítači (win 7 64bit a 32bit, tak problém nebyl (v obou případech byl monitor připojen taktéž přes VGA).Jestli někdo víte, co mám udělat, aby se monitor uspával i s mým počítačem, prosím o radu!Díky moc

Odpovědi na otázku

Asi bych se podíval na nastaveni zde:http://www.abload.de/img/snap00023kqoy.pngk SW GPU, a do SprávceZařízení zda jsou nastavení na všech PC stejné!

TO nepomáhá - můj počítač dokáže signál k monitoru přerušit (čili pro windows je monitor vypnutý, a zkoušet jsem nainstalovat i kubuntu, ae problém byl stejný).problém je zkrátka ten, že pro OS je monitor vypnutý, ale grafická karta nikdy neodešle signál, aby se monitor uspal - konkrétně to znamená, že 5. pin vga konektoru není uzeměný (pokud konektor z notebooku vytáhnu a 5. pin vlastnoručně vodivě spojím se zemí, monitor přejde do režimu spánku). Takže myslím, že je problém s ovladačem karty... .nevím

Zkus jiný, starší ovladač GPU.