USM MouseRate

Jaký máte názor na zvýšení citlivosti USB portu  u myši ze standartní hodnoty 125 použitím výše uvedené utility (nebo to rovněž umožňuje WinLite) na 250, 500 či 1000. Nebude mít přenastavení standartní hodnoty vliv i na ostatní USB porty, které používám např. pro flash disc? Dle některých ohlasů má zvýšení citlivosti pozitivní vliv ve hrách (CS). Zkusil jsem změnit hodnotu až na 500 a myslím, že je to v CS trochu znát(možná je to subjektivní pocit) a flash disc na dalším USB portu funguje normálně. Jaké jsou vaše zkušenosti? Díky za každý rozumný názor.

Odpovědi na otázku

Omlouvám se za chybný název - správně má být USB Mouserate Switcher (nyní ve verzi 1.1).