» Poradna » Notebooky

Uskakování prohlížeče

Dobrý den, předevčírem jsem si nainstaloval nový update Win 10 Anniversary.Od té doby mi nějak blbne prohlížeč. Kdykoliv přejedu myší nebo touchpadem na nějaký link, prohlížeč mi malinko uskočí nahoru nebo dolu. Je to sice o cca ± 1mm, ale i tak je to na první pohled vidět a už si s tím opravdu nevím rady. Přišel jsem na to, že to dělá prohlížeč pouze pokud ho mám maximalizovaný. Zkoušel jsem jak Chrome tak i Operu, dělá to u obou.Mám Ntb Asus, asi 6 dní starý, grafika je aktualizovaná, změna rozlišení nepomáhá. Nvidia GeForce 940M, Intel HD graphics 520Nějaké rady? předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi verzi W10.Už to tu bylo nesčetněkrát:1) zakaž instalaci ovladačů z MS WU; resp. automatickou instalaci jakéhokoliv ovladače;2) stáhni a instaluj originální ovladač IGP + VGA od výrobce.