» Poradna » Notebooky

USB3 klic se pripojuje na USB2 root hub ve Windows7 - co s tim?

Zdravim,mam ntb Lenovo ktery ma USB3 a ovladace jsou nainstalovany a zdaji se v poradkupripojuji fash Kingston Datatraveler G4 klic do modreho USB portu na NotebookuWindows mi pisi ze zarizeni by mohlo fungovat rychleji ...podle programu USB Tree Viev je klic po zapojeni vzdy prirazen do USB2 Root Hubobrazek je tady https://postimg.cc/wyQNstFvnevi nekdo co s tim?

Odpovědi na otázku

Jo, strčit tu USB klíčenku do USB3 portu.USB3 port se většinou dělá/dělal v modré barvě, aby došlo k rozlišení USB2/3 portu.

A, tak teď jsem si přečetl to o modrém portu ve tvém dotazu.Máš dvě možnosti.Vyzkoušet ostatní porty a zjistit, který to opravdu je USB3.Mrknout do biosu, jestli nemáš zakázané XHCI, což by ti shazovalo USB3 na USB2.

V jiném PC jako USB 3 funguje?