» Poradna » Mobily

USB zařízení k TV (s wifi) DBV-T2 a Horizon GO

Ahoj,mám tv na opačné straně bytu než wifi modem. Mám smart TV s android, která si ale neumí poradit s Horizon GO od UPC (to je to zpětné přehrávání atd). Aplikace pro tu smart tv není a přes prohlížeč to tam nefunguje. Ta aplikace potřebuje minimálně Andorid 4 a výš. A to TV nemají...Takže sháním nějakou krabičku která bude mít plnohodný andorid 4 nebo 5, wifi, a ideálně aby uměla dvb-t2.Nebo máte někdo nějak řešený příjem Horizon go přes wifi do TV? Jak?Zatím mi to jede jen v mobilu a noťasu, ale rád bych to dostal do TV. Mám Samsung Smart TV, ale stejně to tam nejede, protože TV mají nějakou osekanou verzi Remix OS, což osobně považuji za podpásovku.

Odpovědi na otázku

No na Horizon Go je to ok, ale moje TV nemá DVB-T2, tak bych chtěl něco co bude umět taky DVB-T2.Ať pak nemusím přepínat na jiné zařízení.

Kdyz mam kabelovku, tak neresim T2.

Já jsem se přestěhoval a v novém bytě to bohužel není zavedené až k TV, tvrdili že je a pak ze zjitilo že ne a vrtat a bourat tam teď už nemůžu abych tam kabel přivedl. Proto řeším Horizon GO přes wi-fi do tv. Přes to mi zase všechno pojede.

Ale kdyz to evolveo bude umet spustit plnohodnotnou appku horizon go, tak pres to muzu poustet tv live a taky zpetne prehravani za tyden. Takze by to nahradilo kabelovku a taky dbv-t2 az stary signal vypnou. Takze by to mozna i stacilo. Dik za tip..

Nechápu co má společného DVB-T2 s HD DVR Mediabox, ? přijde technik a zapne ho a přepojí ho s HDMI kabelem v TV to je celé,Na TV přepneš HDMI a koukáš to co je v Mediaboxu myslíš že já řeším jaké DVB mám ? Navíc podmínka pro tenhle set top box je HD ready nebo Full HD a to si myslím už má každá TV

No co jsem četl návod tak když do toho nepřipojím kabel od TV UPC, tak je to k ničemu a nic to neumí. Přes wifi snad jede jen Youtube....Opakuji, já tam nemám jak zapojit kabel od UPC televize !!!

Máš jejich settopbox nebo máš dekodér přímo v CI slotu v TV? ☺

No toto mám. http://www.upc.cz/televize/prijimaci-zarize... Ale to se musí připojit kabelem k modemu, aby tam byly ty funkce. A to já nemůžu, protože mám modem na opačné straně bytu. Kabel není kudy tahat.

To máš opravdu tuhle ''sekačku'' ? :) vždyť to je snad nejhorší set top box co jsem kdy měl, každou chvilku zásek, restartování, 4x tady byl technik ani ne za půl roku, jak vyšel HD DVR Mediabox okamžitá výměna, sice platím o kilo víc ale nervy mám jenom jedny :))

Ještě doplním ten technik 4x vždy rozbalil úplně nový a za měsíc už tady byl zase :)))

No já to nepoužívám, TV beru z eteru a v mobilu přehrávám UPC.Takže ten HD DVR Mediabox má wifi a umí i zpětné přehrávání? Jako apka pro mobily a tablety?

Ano nahráváš, přetáčíš, pauzuješ, navíc má archiv a je tam asi 1000 filmu vše v HD má i Wifi, ale já to mám na něm vypnuté,Jinak rada jestli to vezmeš tak tě technici budou ukecávát že ti udělají přes něj internet a wifi, on má totiž i modem v sobě, rovnou je někam pošli, řekneš jim že chceš 2 krabičky a internet chceš přes normální modemPřes set top box se internet, blbne a rychlosti nahoru skáčou pomalu,Mně to dávalo ve stahováni po 500 kb až se to dostalo k 25 mb to bych usnul, přes modem mi rychlost skáče tak že během 3-4 vteřin už tam tahám 25 mb /sec

No zrejme si jeste nevidel hirizon go na tabletu nebo pc. Na nechcu sledovat program a vybirat si co nahraju. Nechci nic nahravat. A archiv hd filmu je v mem pripade za priplatek. Horizon go v pc nebo mobilu je o tom, ze upc samo nahrava vse vsechny kanaly tyden zpet a ty si kdykoli cokoli muzes pustit. Zrejme moc nechapes o co mi jde...