USB tv tunery

Zdarec,můžete mi poradi nějaký slušný USB tv tuner,fungující pod win 8.1...díky.

Odpovědi na otázku

Kromě značky Asus si vyber podle recenzí sám.Asus nefunguje bez neustálého padání a znovu instalování aplikace.

dik,jen nevím jak bude komunikovat s win 8.1,stačí obyčejný např...........http://www.alza.cz/evolve-mars-d198735.htm

Tak velký rozdíl mezi 8 a 8.1 není,aby nefungoval.Jenom je lepší ve Windows-ech používat Windows Media Center,v tom běží všechny USB-TV bez problémů.

Chtěl jsem, ale na W8.1-Pro si ...píp...softi řekli o dokoupení licence...Jinak věřím, že by i starý MSI Digivox III fungoval bez problémů, stejně jako na W7.

Evolveo - nebrat, a to jakýkoliv výrobek.